TEMEL ÖZELLİKLER

Temel özelliklerimiz


Önümüzdeki 10 yılda da dijital dünyada piyasa ve rekabeti, tüm bunları bilenler ve bilmeyenler arasındaki fark şekillendirecektir. MOD Ajans, yenilikçi, akılcı ve yaratıcı yaklaşımını kaybetmeden Türkiye’nin lider interaktif ajansı olmaya devam edecektir.


HAKKIMIZDA

Ajansımız hakkında


MOD Ajans, 2009 yılında Karadeniz bölgesi ile başlayan müşteri portföyünü, geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesiyle kısa zamanda yurt geneline yayan; grafik, web tasarım, baskı ve kurumsal hizmetler alanında sektörünün öncü kuruluşlarındandır.

Çalışmalarında, takip ettiği firmaların kurumsal imajlarını desteklemeyi ve en mükemmelini oluşturmayı öncelikli hedefleri olarak belirleyen kurumumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı olarak, alanında söz sahibi olmuş çözüm ortaklarıyla profesyonel hizmette sınırları zorlayan bir performansla çalışmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Size nasıl yardımcı olabiliriz?


Tasarım & Dizayn

Tasarım ulaşılabilirlik ve kullanılabilirlik açısından hedef kitlenize mümkün olan en iyi deneyimi sunmalı, onları iyi hissettirmeli ve tatmin etmelidir. Onlarla görsel iletişim kurarak kesintisiz iletişime girebilmelerini sağlamaktır.
Dijital pazarlama

İnternet ortamında mobil ve diğer interaktif kanalları kullanarak hedef kitlenizin seçimlerini etkileyecek temel kriterleri belirleyerek her zaman doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmak ve işinizi geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.


Google Ads

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir. İster bilgisayarda, ister mobilde..

Sosyal Medya Pazarlaması

Geleneksel pazarlamada hedef kitleye tam olarak ulaşılması mümkün değildir ya da maliyetli olmaktadır. SMP, daha az bütçe ile doğru hedef kitleye ve daha fazla kişiye erişmeye olanak sağlamaktadır.


Pazarlama analizi

Sektörde öne çıkmak için müşteri kitlenizi ve rakiplerinizi gözden kaçırmamalısınız. Onları önemsemeli ve müşteri potansiyelinizi kazanmak için neler sunduğunuza dikkat etmelisiniz.

İçerik Pazarlama

Yeni medya ekosisteminde markaların hedef kitlelerinin dikkatini çekecek içerikleri hazırlayarak, yeni ya da mevcut müşteri kitlesinin zihninde duyusal konumlandırma çalışmaları yaparız.

ÇALIŞMALARIMIZ

Müşterilerimiz bizi neden seviyor?


Ajansımızı öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz;

Müşterilerimizin isteklerine kulak vermemiz
İhtiyaçların etkin analizi ile çözüm üretmemiz
Ortaklık yaklaşımımız
Sonuç odaklılığımız
Zamanlama ve aciliyet bilincimiz
Yaratıcı ve proaktif olmamız

Referanslarımız