HAKKIMIZDA

Hakkımızda birkaç kelime

Kratif, interaktif, yenilikçi


MOD Ajans, 2009 yılında Karadeniz bölgesi ile başlayan müşteri portföyünü, geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesiyle kısa zamanda yurt geneline yayan; grafik, web tasarım, baskı ve kurumsal hizmetler alanında sektörünün öncü kuruluşlarındandır.

Çalışmalarında, takip ettiği firmaların kurumsal imajlarını desteklemeyi ve en mükemmelini oluşturmayı öncelikli hedefleri olarak belirleyen kurumumuz, müşterilerinin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı olarak, alanında söz sahibi olmuş çözüm ortaklarıyla profesyonel hizmette sınırları zorlayan bir performansla çalışmaktadır.

Müşterilerine sunduğu ürünler ve hizmet kalitesinin çok üzerindeki imaj ve kurumsal planlama konularında da destek olan kurumumuz, portföyündeki firmaların yapılanmalarında da medya desteğiyle yardımcı olmaktadır.

Firmaların; kreatif tasarımlarla kurumsal kimlik oluşturmalarına, yeni fikirlerle markalarını güçlendirmesine, dikkat çekici stratejiler ile sosyal medyada iz bırakmalarına yardım ediyoruz.


340 derece nedir?

Sıklıkla duyabileceğiniz 360 derece hizmet kavramının MOD Ajans'daki karşılığıdır. Biz 360 derece hizmet veremiyoruz, nedenine gelince;

Evet biz markanız için hemen hemen tüm gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Ancak tamamını değil! Biz PR ajansı değiliz, matbaa hiç değiliz. Biz markanızı güçlendirici yeni fikirler, tasarımlar ortaya çıkaran kreatif bir reklam ajansıyız. Her şeyi yapmak gibi bir iddiamız yok, her şeyi yapmıyoruz, uzman olduklarımızın en iyisini yapmak bizim asıl işimiz.

MOD Ajans olarak kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım ve yazılımı, Google Adwords, SEO işlemleri, marka konumlandırma, grafik tasarım, sosyal medya takip ve analiz, blog ve içerik üretimi, video kurgu ve montaj, ilan reklamları, stand tasarımları ve e-posta ile pazarlama iletişimi gibi bir hizmetleri tek bir noktadan sunuyoruz.


Tüm hizmetlerimize bakın

Referanalarımız