HİZMETLERİMİZ

Geniş hizmet yelpazemiz

Tasarım & Dizayn

Tasarım ulaşılabilirlik ve kullanılabilirlik açısından hedef kitlenize mümkün olan en iyi deneyimi sunmalı, onları iyi hissettirmeli ve tatmin etmelidir. Onlarla görsel iletişim kurarak kesintisiz iletişime girebilmelerini sağlamaktır.
Dijital pazarlama

İnternet ortamında mobil ve diğer interaktif kanalları kullanarak hedef kitlenizin seçimlerini etkileyecek temel kriterleri belirleyerek her zaman doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmak ve işinizi geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.


Google Ads

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir. İster bilgisayarda, ister mobilde..

Sosyal Medya Pazarlaması

Geleneksel pazarlamada hedef kitleye tam olarak ulaşılması mümkün değildir ya da maliyetli olmaktadır. SMP, daha az bütçe ile doğru hedef kitleye ve daha fazla kişiye erişmeye olanak sağlamaktadır.


Pazarlama analizi

Sektörde öne çıkmak için müşteri kitlenizi ve rakiplerinizi gözden kaçırmamalısınız. Onları önemsemeli ve müşteri potansiyelinizi kazanmak için neler sunduğunuza dikkat etmelisiniz.

İçerik pazarlama

Yeni medya ekosisteminde markaların hedef kitlelerinin dikkatini çekecek içerikleri hazırlayarak, yeni ya da mevcut müşteri kitlesinin zihninde duyusal konumlandırma çalışmaları yaparız.


Web tasarımı

Kurumların ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, kullanıcı dostu ve teknoloji donanımlı çalışmalar

E-Katalog tasarımı

Bilgisayar ortamında ürün veya hizmetlerinizin, görsel olarak etkileyici biçimde internet sitenizden ve/veya CD ortamında 3 boyutlu tasarımla tanıtılması


360º Sanal tur

Sanal tur her türlü iç ve dış mekanın bilgisayar aracılığıyla internet ortamında etkileşimli olarak izlenmesine olanak sağlar.

İnteraktif gezinti olanağı, ortamlar arası geçiş yapma, alanlara zoom yapabilme ve aynı anda detayları inceleyebilme

Fotoğraf hizmetleri

Katalog çekimi, konsept fotoğraf çekimi, ürün fotoğraf çekimi, e-ticaret profesyonel fotoğraf çekimleri, internet siteleri için ürün çekimleri, iç ve dış mekan çekimi, mimari fotoğraflar, organizasyon-parti fotoğraf çekimi, kurumsal fotoğrafçılık hizmetleri, stüdyo fotoğrafçılık hizmetleri